گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
خانه / رازیانه تازه / خرید رازیانه تازه و سبز همدان

خرید رازیانه تازه و سبز همدان

خرید رازیانه تازه با قیمت جدید آن پس از اتمام برداشت آغاز شده است. فروش عمده گیاه رازیانه سبز همدان که در ماه های منتهی به برداشت با رقمی بیش از 12000 تومان انجام می شد، پس از مقطع یاد شده وارد دوره جدیدی شده است.

خرید رازیانه تازه

خرید رازیانه تازه در سال 98

سال 98 هم پس از چند ماه انتظار توسط کشاورزان زحمتکش این حوزه که منتظر فرا رسیدن هفته ها و روزهای موعد برداشت رازیانه و به ثمر نشستن ماه ها تلاش بوده اند، همانند ادوار قبل امور مربوطه انجام گردید و ماحصل این زحمات وارد بازارها شده است.
خرید رازیانه تازه را می توان یکی از اموری دانست که مشتریان خاص خود را داشته و هر ساله توسط آنان از نقاط مختلفی همچون محوریت تولید انجام می شود.
در انواع مختلف این گیاه دارویی که شامل اقسام ایرانی و خارجی می شود، نوع رازیانه مرغوب و سبز تولید همدان از اقبال بسیار بیشتری در داخل کشور برخوردار است.

خرید رازیانه تازه

فروش عمده رازیانه سبز همدان

همانطور که ذکر گردید فروش عمده رازیانه سبز همدان به نسبت دیگر انواع، در بازار ایران مرسوم بوده و هست.
اگر چه نوع و چگونگی مصرف رازیانه نسبت به گذشته تفاوت هایی دارد و با پیشرفت های صورت گرفته نحوه بهره مندی از آن تغییر یافته است، اما همچنان می توان شاهد استفاده گسترده ای از این گیاه ارزشمند در بخشهای مختلفی بود.
توزیع این محصول به تمامی استان ها و خصوصا کلانشهرهای کشورمان که خود نوعی مرجع محسوب می شوند، از لحاظ حجم، قابل توجه است.
استانهای همدان، فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان، زنجان، کردستان، آذربایجان غربی، مرکزی، البرز، خراسان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، کرمان، قم و اردبیل، از جمله مناطقی هستند که مقاصد دائمی ارسال محصول از رأس تولید می باشند.

خرید رازیانه تازه

قیمت رازیانه همدان در بازار و قلب تولید

فاصله قیمت رازیانه همدان در بازار و قلب تولید آن، امری طبیعی می باشد. طی دو سال اخیر روند و مسیر کلی قیمت و صعود و فرودهای آن تقریبا به صورت سراسری بوده است. اما اعداد متفاوت بوده اند.
ارقام 5000 تا بالای 13500 تومانی مربوط به قیمت توزیع عمده در یک سال و نیم گذشته است. که نشان دهنده تفاوت های آشکاری می باشد.
در ایام جاری هم بهای عمده عرضه رازیانه بیش از 13000 تومان است. لازم به ذکر است نظر به محتمل بودن تغییر این ارقام، جهت مطلع شدن از نرخ روز، با ما ارتباط بگیرید.

خرید رازیانه تازه

خرید گیاه رازیانه توسط چه مراکزی صورت می گیرد

مصرف و استفاده از گیاهان دارویی همچون رازیانه به یک یا دو مرکز یا قشر محدود نمی شود. خصوصا گیاهانی مانند این گیاه ارزنده که دارای قابلیت هایی زیاد است.
لذا خرید گیاه رازیانه توسط افراد یا مجموعه هایی مختلف که با توجه به تخصص و نوع مصرف و اینکه در چه مسیری می خواهند آن را استفاده نموده یا مورد چه فراوری قرار دهند، انجام می شود.
به طور مثال کارگاه ها و کارخانه هایی متعددی در حوزه های داروسازی، تولید عرقیات گیاهی، تولید روغن های گیاهی، تولید دمنوش های گیاهی، تولید اسانس، تولید ادویه ها و طعم دهنده ها و … از جمله خریداران گیاه رازیانه می باشند.

خرید رازیانه تازه

خرید و فروش اینترنتی رازیانه

می توان در این قسمت به یکی از روش هایی در خصوص تجارت این گیاه دارویی که البته در مورد خرده فروشی می باشد اشاره کرد. که نشان دهنده نفوذ اینترنت و نقش آن نیز می باشد.
خرید و فروش آنلاین یا اینترنتی رازیانه که با بسته بندی ها و برندهای مختلف در حال انجام است، در سال های اخیر گسترش یافته است.
با مراجعه به فضای اینترنت براحتی می توان این روش را یافت.

خرید رازیانه تازه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید رازیانه

مراکز خرید رازیانه در ایران

مراکز خرید رازیانه که به صورت تخصصی و مستقیم آن را عرضه می نمایند محدود …

گیاهان دارویی دُرگیاه