گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
خانه / گشنیز همدان / خرید گشنیز مرغوب همدان با قیمت مناسب منطقه تولید

خرید گشنیز مرغوب همدان با قیمت مناسب منطقه تولید

خرید گشنیز از منطقه تولید این محصول ارزشمند ایرانی، تقاضای بسیاری از اشخاص و مجموعه ها می باشد. خرید مستقیم این گیاه دارویی پرخاصیت، مزایایی نظیر ارزان بودن قیمت گشنیز را در پی دارد. دُرگیاه تخم گشنیز مرغوب نهاوند را از استان همدان به تمامی مناطق کشور عرضه می نماید.

خرید گشنیز خرید گشنیز

خرید گشنیز مرغوب

مشتریان تخم گشنیز به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شوند. این محصول از آن دسته فراورده هایی است که هر ساله دارای خریداران ایرانی و غیر ایرانی است. خرید گشنیز در انواع توپی و شکسته بنا به کاربرد مد نظر مشتریان انجام می شود. گشنیز مرغوب کشور در دو استان همدان و کرمانشاه تولید می گردد.
بالغ بر %65 از آن در کل کشور، مربوط به تولید استان همدان و شهرستان نهاوند است. مرغوبیت گشنیز این منطقه آوازه ای ملی و بین المللی دارد. دُرگیاه این محصول را به صورت مستقیم عرضه می نماید.

خرید گشنیز

خرید گشنیز با قیمت مناسب

در پایان دی ماه قیمت خرید گشنیز توپی درجه یک 12600 و گشنیز شکسته درجه یک 11300 می باشد. اعداد مذکور مربوط به منطقه تولید و محل عرضه محصولات دُرگیاه می باشد. قیمت روز محصولات را می توانید از طریق تماس با ما مطلع شوید.
خرید گیاه دارویی گشنیز در سال های 96 و 97 دارای ارقام قیمتی کاملا متفاوتی بوده است. که به این موضوع در مطالب پیشین پرداخته شد. قیمت مطلوب محصولات در قطب تولید آن ها بسیاری را ترغیب به تأمین مستقیم آن فراورده می نماید.

خرید گشنیز خرید گشنیز

عرضه گشنیز از منطقه تولید

تخم گشنیز ایران جایگاه بسیار خوبی در منطقه دارد. در سالیان گذشته ارزآوری خوبی نیز برای کشور داشته است. عرضه گشنیز از منطقه تولید علاوه بر سطح ملی، در سطح بین المللی نیز علاوه بر کشورهای دیگر قاره ها، به بسیاری کشورهای منطقه نیز انجام می شود. به نحوی که مرغوبیت گشنیز ایران می تواند سبب رونق بیشتری نیز در بازار خارجی گردد.

خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه