گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 6 2020
خانه / دُرگیاه / ویژگی مهم خرید و فروش رازیانه در مرجع بزرگ تولید

ویژگی مهم خرید و فروش رازیانه در مرجع بزرگ تولید

خرید و فروش رازیانه در ابتدایی ترین ناحیه ممکن یعنی همدان که مرکزیت و مرجع بزرگ تولید است با ویژگی مهم قیمت کمتر از بازار در حال انجام می باشد. اصلی ترین علت تمایل خریدارها نسبت به اینکه همواره مستقیما محصول را تأمین نمایند همین موضوع است.

خرید و فروش رازیانه

ویژگی های مهم فروش بادیان در محل کشت

بادیان سبز یا رازیانه ایرانی از زمانهای دور نیز به عنوان یک داروی بسیار کاربردی که دارای عطری خوش و فوایدی پر شمار بوده است شناخته می شده و مورد مصرف قرار می گرفته است.
محل کشت آن نیز در بین فعالان و بسیاری دیگر از مردم شناخته شده است. همدان را می توان قرارگاه تولید آن در کشور دانست. ویژگی های مهم فروش بادیان در منطقه مربوط به این گیاه، سبب رشد روش مستقیم فروش گردیده است.
در طی سال و تا زمان برداشت جدید محصول، به صورت مستمر فعالان در حال پخش و توزیع رازیانه از حوزه فراوری محصول می باشند.

خرید و فروش رازیانه

قیمت خرید هر کیلو رازیانه در فروش عمده

طبق عرف بازارها، در فروش عمده شاهد قیمت خرید هر کیلو رازیانه به میزانی کمتر از فروش های جزئی هستیم. بسیاری خریداران با تأمین آن و انبار نمودن در محلی مناسب، به مرور اقدام به فروش جزئی یا خرده فروشی می نمایند.
برخی نیز رازیانه را از منطقه تولید به طور عمده خریداری و به همان صورت نیز عرضه می نمایند. در ماه های گذشته در بازار تهران هر کیلو از این گیاه دارویی معطر و بی نظیر فراتر از 12000 تومان به فروش رسیده است.
در دوره هایی که به پیش از ایام برداشت و همچنین پس از ایام برداشت مربوط می گردد، معمولا شاهد دو گونه شرایط ریالی برای رازیانه در هر سالی هستیم.

خرید و فروش رازیانه

خرید و فروش رازیانه در مرجع تولید

داد و ستد هر نوع محصول در مرجع تولید مربوطه همیشه انجام می گردد. خرید و فروش رازیانه نیز در همدان همواره توقف ناپذیر بوده و عرضه آن به تمام نواحی حتی دور افتاده ترین نقاط، انجام میگردد.
البته نمی توان معاملات مربوطه را صرفا به عرصه یاد شده محدود کرد. بلکه تمام کلانشهرها و بازارهای مطرح ایران مثل تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، اراک، اهواز و … در بخش گیاهان دارویی خود، شاهد ورود و خروج محصول رازیانه به استانهای مربوطه می باشند.

خرید و فروش رازیانه

خرید گیاه رازیانه تازه با قیمت ویژه مقر تولید

چنانچه قصد خرید گیاه رازیانه با قیمت ویژه مقر تولید را دارید، کار بسیار آسانی را برای عملی ساختن این خرید مستقیم در پیش خواهید داشت.
زیرا دُرگیاه با شیوه ای که در نوع عرضه کالاهای خود به کار می گیرد، تمامی اقلام تولیدی را از محوریت آن توزیع نموده و با این مسیر فروش، سبب نفع ریالی مطلوبی برای خریداران خود می شود.

خرید و فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه توسط مشتریان گرامی با قیمت ویژه از محوریّت تولید رازیانه سبز ایران …

گیاهان دارویی دُرگیاه