گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 9 2020
خانه / گشنیز نهاوند / ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از پایان یافتن دوره برداشت و شروع دوره ای جدید در بازار این محصول، آغاز شده است.

خرید و فروش گشنیز

قیمت های جدید گشنیز در نهاوند

بالاخره دوره ای که بسیاری همکاران و فعالان این حوزه، انتظار آن را می کشیدند و از هفته ها قبل خصوصا بیش از هر چیز پیگیر قیمت های جدید بودند، فرا رسیده و این گیاه دارویی وارد بازار خرید و فروش شده است.
نرخ گشنیز در نهاوند، همانند سال های گذشته که در این ایام به عبارتی وارد فازی جدید می شد، مشخص گردیده است و خریداران و فروشندگان می توانند معاملات خود را با وضعیت قیمتی جدید انجام دهند.
انبوه هزاران تنی تخم گشنیز تولیدی این منطقه، نهاوند را به قطب گشنیز کشور تبدیل کرده است.

خرید و فروش گشنیز

خرید عمده و مستقیم گشنیز از استان همدان

تعلق گشنیز ایران به منطقه ای خاص، امری طبیعی است. زیرا تولید افزون بر 70 درصدی آن، متعلق به استان همدان می باشد. پس تصمیم خرید عمده و مستقیم گشنیز از استان همدان که مربوط به خریدران ثابت و همیشگی آن است، با توجه به امتیازات نهفته در این روش خرید، تصمیمی صحیح است.
از مبدأ استان مذکور، هزاران تن از این گیاه به بازارهای داخلی و خارجی فرستاده می شود.
برخی گیاهان دارویی به علت کاربردهای گسترده ای که دارند و از لحاظ ازدیاد خواص دارای جایگاه ممتازی می باشند، در سطح جهان نیز شناخته شده بوده و به طور وسیعی در حوزه های متنوع مورد مصرف قرار می گیرند.
گیاه دارویی تخم گشنیز را با نام Coriander Seeds می شناسند و در بسیاری کشورها به ارزش این محصول کاملا واقف بوده و به نحو مطلوبی از آن استفاده نموده و بهره مند می شوند.

خرید و فروش گشنیز

قیمت گشنیز توپی برداشت امسال

دانه های خوش عطر گیاه به دو صورت توپی و لپه ای بوده و هر کدام دارای قیمت خاص خود و همچنین مشتریان ویژه خود هستند. تفاوت عمده این دو نوع در ظاهر بوده و هر دو دارای خاصیتهای مربوطه هستند.
در حالی که برداشت به پایان رسیده و قیمت ها مشخص گردیده است، حال کم نیستند کسانی که در پی استعلام قیمت گشنیز توپی برداشت امسال می باشند.
موضوع مشخص و محرز را در مورد بهای محصول می توان، تفاوت آن با شرایط سال قبل که با کاهش تولید مواجه بود و با شروع برداشت، قیمت ها رویه ای صعودی را در پیش گرفتند، دانست.
در واقع در سال 98 شاهد بیشتر شدن میزان تولید می باشیم. اما سال قبل، نسبت به سال پیش از آن یعنی 96، کاهش یافتن میزان برداشت کاملا محسوس بوده است.

خرید و فروش گشنیز

فروش عمده گشنیز تازه سال 98 آغاز گردید

خبری که این روزها در منطقه کشت پیچیده است و فعالان خارج از این ناحیه هم اطلاع دارند این است که فروش عمده گشنیز تازه و برداشت جدید در سال 98 آغاز گردید. حال، سمت و سوی توجه ها به سمت مسائل ریالی می باشد.
توجه خاص به مسأله نرخ ها در برهه پایان برداشت هر محصولی، امری طبیعی می باشد. در پهنه تولید و کشت، با توجه به عواملی چون حال و هوای بازار و شرایط حاکم بر خود منطقه، نرخ گذاری بر روی گشنیز صورت می گیرد.

خرید و فروش گشنیز

ویژگی خرید و فروش گشنیز با قیمت جدید

بارزترین ویژگی قیمت های جدید محصول در خرید و فروش گشنیز عمده ای، از کاهش یا افزایش یافتن میزان برداشت در قیاس با سال قبل نشأت می گیرد.
هر سال ارزش قیمتی جدید، می تواند نسبت به زمان پیش از آغاز چینش و امور برداشت، ارزان تر یا گران تر باشد. در این بین موضوعی که همگان امیدوارند تا حاکم بر بازار تخم گشنیز باشد، روندی متعادل و دارای شرایطی همراه با نفع تمام افراد و مجموعه های فعال می باشد.

خرید و فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گشنیز

ویژگی های قیمتی قلمرو تولید و مرکز فروش گشنیز ایران

مرکز فروش گشنیز در ایران با ظرفیت و توان هزاران تنی تولید و برتری ها …

گیاهان دارویی دُرگیاه