گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / خاکشیر ایران / خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران در تمام ایام سال جزو خدماتی است که این مرکز ارائه می نماید. خرید خاکشیر عمده از همدان به روش های متفاوتی امکان پذیر می باشد. مرکز دُرگیاه امکان خرید مستقیم خاکشیر از همدان را فراهم نموده است.

خرید خاکشیر

معرفی خاکشیر همدان

خاکشیر همدان در میان انواع مختلف نمونه های خاکشیر ایرانی، پر رونق ترین و پرفروش ترین بازار را دارد و به عبارتی برترین نوع می باشد. که به صورت عمده و با کیفیت وارد بازارهای گیاهان دارویی می شود.
گیاه دارویی خاکشیر علاوه بر این که در یک روز گرم می تواند عطش را کم کند دارای خواص درمانی متعددی نیز می باشد. که سبب شده بتواند در طب سنتی دارای جایگاه ویژه ای گردد و همواره مطرح باشد. چند نمونه از اثرات دارویی این گیاه را بیان می کنیم تا بر آگاهی تان افزوده شود:

 • بسیار مفید برای کبد
 • تسهیل زایمان در زنان باردار البته در ماه های آخر بارداری
 • رفع آکنه و جوش صورت
 • رفع ناباروری مردان
 • جلوگیری از اسهال
 • اشتها آور
 • جلوگیری از  شوره زدن مو

خرید خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر در کشور

خرید و فروش عمده خاکشیر در کشور از برخی ابعاد، با دیگر گیاهان دارویی متفاوت است. این گیاه دارویی به دلیل اینکه خاصیت ضد عطش آن، از دیگر خواص برجسته تر می باشد و اکثر مصرف کنندگان نیز به دلیل عطش بر بودن آن را مصرف می نمایند، تقریبا فصلی می باشد.
به نحوی که تابستان ها و فصل بهار را می توان دوره اوج مصرف آن دانست. اما در ایامی که ذکر گردید، به عنوان یکی از پر فروش ترین اقلام در حوزه خود می باشد.
حجم انبوهی از خاکشیر مرغوب استان همدان که به عنوان مرجع خاکشیر مرغوب ایرانی مطرح است، توسط بنکداران و دیگر مراکز به صورت عمده خریداری و توسط آنان توزیع می گردد.

خرید خاکشیر

قیمت خاکشیر اعلا به صورت عمده

خاکشیر ممتاز یا اعلای همدانی را فعالان این حوزه، به خوبی می شناسند. نوع زرین خاکشیر که در بالاترین سطح کیفی قرار دارد. قیمت خاکشیر اعلا به صورت عمده و کلی طی ماه های گذشته بیش از 30000 تومان بوده است.
بهای فروش جزئی این محصول که توسط فروشندگان گیاهان دارویی صورت می گیرد، متفاوت از نرخ عمده آن است.

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر همدان

خرید خاکشیر از همدان توسط بسیاری از بازاری های شهرهای مختلف انجام می شود. این محصول بعد از این که مراحل تولید خود را طی می کند برای عرضه وارد مراکز فروش می شود.
فروشگاه های مختلف می توانند نیازهای خود را از طریق مراکز خرید عمده خاکشیر برآورده کنند. لازم به ذکر است که این محصول پر آوازه ایرانی علاوه بر داخل، در خارج از کشور نیز دارای  بازار فروش خوبی است.
فروش خاکشیر عمده در همدان در درجه بندی کیفی متنوعی صورت می گیرد. خریداران بر اساس شرایط دسترسی خود در بازارها برای تأمین خاکشیر اقدام می کنند. البته لازم به ذکر است که شیوه خرید در قیمت خاکشیر تاثیر دارد.

خرید خاکشیر

شرکت های تولیدی خاکشیر

خواص عالی و بی نظیر خاکشیر موجب شده تا در بازار همواره مورد توجه قرار گیرد. این امر سبب گردیده تا فروش خاکشیر در بازار دارای رونق مناسبی باشد. این شرایط تولید کنندگان و مجموعه های زیادی را تشویق می کند تا به تولید و فرآوری اینگونه محصولات مشغول شوند. شرکت های تولیدی مسئولیت بسته بندی و سورتینگ را بر عهده دارند. هر چه این گیاهان دارویی با کیفیت تر بسته بندی بشوند قیمت ها بیشتر می گردد. چند نمونه از این شرکت ها عبارتند از:

 • شرکت تولیدی آبگینه
 • شرکت تولیدی توس
 • شرت تولیدی اکسیر گل سرخ
 • شرکت تولیدی شش و شش

فروش خاکشیر اعلا و درجه یک همدان توسط پایگاه دُرگیاه از قطب تولید خاکشیر کشور به سراسر ایران انجام می شود.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده خاکشیر

ویژگی های خرید عمده خاکشیر همدان به صورت مستقیم در سال 98

خرید عمده خاکشیر به عنوان یک فعالیت مهم در بازار محسوب میشود. اما ویژگیهای آن …

گیاهان دارویی دُرگیاه