گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / خاکشیر عمده / خرید خاکشیر عمده از محل تولید

خرید خاکشیر عمده از محل تولید

خرید خاکشیر عمده از محل تولید، تقاضای بسیاری از مشتریان این محصول ارزشمند می باشد. قیمت و کیفیت مناسب به همراه تأمین این گیاه دارویی از مرجع تولید آن، ایده آل ترین حالت و خواست اکثر فعالان حوزه گیاهان دارویی است. مرکز دُرگیاه در تلاش است همراه با فروش خاکشیر همدان، پاسخی مناسب و شایسته به این خواست خریداران بدهد.

خرید خاکشیر عمده خرید خاکشیر عمده

خرید خاکشیر عمده

خرید عمده خاکشیر بخش قابل توجهی از بازار را تشکیل می دهد. دلیل آن هم جایگاه و مصرف فراوان آن در بین مردم است. که موجب گردیده معاملات مربوط به آن سهم بزرگی از بازار گیاهان دارویی را شامل شود.
خرید خاکشیر در فصول مختلف دارای قیمتی متفاوت است. بدین صورت که در ماه های گرم دارای بهایی بالاتر می باشد. اما در سال 97 با آغاز نیمه دوم سال، قیمت این محصول بالاتر رفت.

خرید خاکشیر عمده

قیمت خرید خاکشیر

قیمت خرید خاکشیر در سال 97 وضعیتی خاص را طی نمود. در ابتدای سال دارای قیمتی متفاوت با روزهای منتهی به ماه رمضان در اردیبهشت ماه بود.
در ابتدای تابستان نیز دارای شرایط قیمتی متفاوتی با پایان این فصل بود. اما نکته حائز اهمیت افزایش ناگهانی آن در آغاز پاییز بوده است. بدین صورت که در مهر ماه بهای خاکشیر درجه یک و اعلا به بیش از 31000 تومان رسید.

خرید خاکشیر عمده خرید خاکشیر عمده

خرید خاکشیر از محل تولید

خرید خاکشیر مرغوب ایرانی از همدان دارای نفع ریالی برای خریداران است. این استان به طور خدادادی منبع عظیمی از خاکشیر ایران را در اختیار دارد. از حیث حجم و مرغوبیت نیز، خاکشیر همدان دارای آوازه داخلی و خارجی است. صادرات هر ساله این گیاه دارویی ارزشمند، گواه این موضوع است.

خرید خاکشیر عمده خرید خاکشیر عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید خاکشیر

قیمت خرید خاکشیر در سال 97

قیمت خرید خاکشیر در ایران به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در سال 97 قیمت خاکشیر …

گیاهان دارویی دُرگیاه